Sestava: Černá, Ciprová, Paruchová, Marková, Drahošová, Hajská, libero: Šípková
Střídaly: Blabolová, Kočandrlová, Kubalíková, Vávrová, Netrvalová
2. utkání: 1:3

Vyjádření kapitánky: Maky Marková
Jako tým jsme podle mě měli dost stabilní podání i celkem pole, ale příjem s komunikací moc nevycházel. Útok nám občas zablokovaly a pak jsme se bály útočit, což nám asi dost pomohlo k prohře.
Vyjádření trenérky: Agáta Straková
Setkaly jsme se s velice razantním soupeřem, který trestal každou naši chybu. Zjistily jsme, že nelze přendávat míče zadarmo a čekat vítězství. Ačkoli sety byly vypjaté a rozhodně jsme nemohly polevit, podařilo se nám vyhrát první zápas se ztrátou pouze jednoho setu, během kterého jsme si právě na vlastní kůži ověřily, že náš výpadek se rovná vítězství soupeře. Do druhého zápasu jsme nastoupily s chutí a odhodláním, a to se projevilo během prvního setu. Bohužel ve druhém setu jsme přestaly tlačit a soupeř toho využil. Do třetího setu jsme nastoupily s poraženeckým výrazem a bez chuti. Téměř celý set tedy odehrála lavička a i když předvedla velice živý a pěkný výkon, rozdíl už nedotáhla a do čtvrtého setu jsme šly se stavem 1:2. Přestože jsme ještě chvilku vzorovaly a na plac se vrátila základní sestava, už jsme soupeři nedokázaly ve výhře zabránit. Celkově stále trvá problém s komunikací, ale velice se zlepšila chuť si pomáhat a dohrávat i složitější míče.