K.Vary
Kadetky - 1.liga (2020/2021)K.Vary

2:3

12/09/2020 09:00

Statistiky zápasu na webu ČBF

Popis zápasu


Volejbal Plzeň B – VK Karlovy Vary

1. utkání: 2:3

Sestava: Freislebenová, Zídková, Marková, Valentová, Kočandrlová, Soukupová, Blasczyková, Jandová, Ciprová, libera Vítová a Šípková

2. utkání: 1:3

Sestava: Freislebenová, Zídková, Marková, Valentová, Kočandrlová, Soukupová, Blasczyková, Jandová, Ciprová, libera Vítová a Šípková

Vyjádření trenérky: Agáta Straková

V úvodním kole první ligy jsme nastoupili proti Karlovým Varům. Celý zápas jsme předvedly skutečně velice pěkné první poloviny setů. Bohužel ve většině případů se nám nepovedlo to dotáhnout do vítězného konce. Mimo množství chyb v postavení a pohybu po hřišti, které pramenily především z malého počtu společných tréninků, jsme v druhých polovinách setů často sami přestávali útočit a oba zápasy se opakoval problém s prvním balónem. Naštěstí na tomhle všem můžeme zapracovat a pro příště se těchto chyb vyvarovat.
Několik hráček zkoušelo posty, které ještě nemají zcela osahané, ale všechny se s tím popasovaly velice slušně. Nervozita na všech byla znát, ale holky se s tím dokázaly popasovat a až na pár výjimek předvést celkem klidný volejbal.
Velkou pochvalu si zaslouží obě libera, která si svou práci odvedla skutečně poctivě a předvedla skvělé výkony. Dalšími velice cennými hráčkami byly smečařky, které se prosazovaly ze sítě i ze zadních zón a nebýt chyb v koncovkách, jistě by velkou mírou přispěly k úspěšnému završení setů. Na účku si hráčka zažila svou premiéru a odhalila několik míst, na kterých musíme zapracovat. Blokařky budou muset zamakat na přesunech a sestavování dvojbloku, ale velice hezky doplnily útok a pochvalu si zaslouží za vzorné nabízení se. Nahrávačky budou muset zapracovat na pestřejší volbě útočnic, ale držely nás na podání a do hry vnášely klid.
Druhé kolo nás čeká za čtrnáct dní a my máme na čem pracovat. Tak s chutí do toho.

Volejbal Plzeň - VK Karlovy Vary