Řepy
Kadetky - 1.liga (2020/2021)Řepy

2:3

10/10/2020 10:00

Statistiky zápasu na webu ČBF

Popis zápasu


Volejbal Plzeň "B" – SK Španielka Řepy
1. utkání: 2:3
Sestava: Freislebenová, Paruchová, Jandová, Valentová, Blasczyková, Ciprová, libero Vítová
Střídaly: Zídková, Marková, Soukupová
2. utkání: 3:0
Sestava: Zídková, Paruchová, Jandová, Valentová, Blasczyková, Msrková, libero Vítová
Střídaly: Freislebenová, Cirová, Soukupová
 
Vyjádření kapitánky: Aneta Freislebenová
Máme za sebou 2 dobře odehrané zápasy, které nám ukázaly, že v našich „dvojitých utkáních" nezáleží na výsledku předchozího zápasu. Zjistily jsme také, na co je potřeba se při trénincích zaměřit. Věříme, že se vzhledem k současné situaci budeme moci co nejdříve zase vrátit na hřiště a pokračovat v naší práci.
Vyjádření trenérky: Agáta Straková

V prvním zápase jsme se nedokázaly zklidnit a velkým množstvím chyb podpořily soupeře. Problém nám dělalo zpracování podání a bohužel i míčů zadarmo. Bez mluvení ani jedna tato činnost nepůjde. Na útoku se nám dařilo jen v krátkých intervalech a nechaly jsme se rozhodit několika upísknutími. Dobrou stránkou je, že víme, na čem pracovat a na co se zaměřit.
V druhém zápase se ukázalo, že se dokážeme odpoutat od prvotního neúspěchu a plně se soustředit před sebe. Holky nastoupily odhodlané tento zápas vyhrát a jejich výkon tomu odpovídal. Zklidnili jsme se v poli i na nahrávce a začalo přibývat útoků. Je velká škoda, že nám stále do hřiště spadlo velké množství míčů jen proto, že jsme si nezavolaly. Každopádně všem holkám patří velká pochvala za předvedený výkon.

Volejbal Plzeň B - SK Španielka Řepy