Vejprnice
Kadetky - 1.liga (2020/2021)Vejprnice

1:3

03/10/2020 09:00

Statistiky zápasu na webu ČBF

Popis zápasu


Volejbal Plzeň B – Vejprnice
1. utkání: 1:3
Sestava: Zídková, Valentová, Jandová, Paruchová, Hladíková, Ciprová, libero Vítová
Střídaly: Marková, Černá, Soukupová
2. utkání: 3:0
Sestava: Černá, Hladíková, Valentová, Jandová, Ciprová, Marková, libero Vítová
Střídaly: Zídková, Paruchová, Soukupová
 
Vyjádření kapitánky: Nicol Jandová
Z pohledu kapitánky bych víkend zhodnotila pozitivně. Hrály jsme v oslabené sestavě a po jasně vyhraném prvním setu jsme první utkání nezvládly hlavně na příjmu a prohrály 1:3. Ve druhém zápase jsme si výhru vzaly zpět, dominovaly jsme ve všech herních činnostech a bez ztráty setu jsme si odnesly tři body a výhru 3:0.
Vyjádření trenérky: Agáta Straková

V prvním zápase jsme si nedokázaly zvyknout na hru soupeře a vlastně jsme ho nechaly hrát. Nedařil se příjem, takže jsme se nedostávaly k útoku a jen jsme se bránily a reagovaly. Bohužel jsme si tentokrát příliš nepomohly naší jindy silnou zraní, tedy podáním. Každopádně i přesto jsme předvedly několik opravdu pěkných výměn a jsem osobně velmi ráda, že na holkách je vidět správná technika.
Do druhého zápasu jsme nastoupily s pokyny, že každá hráčka si má plnit svou roli – soustředit se na každý míč zvlášť a důsledně dbát na poctivou práci. Holky vše splnily do puntíku a předvedly úplně jiný výkon, že v prvním zápase. Změnil se náš přístup k polaření, pomohly jsme si podáním a začaly jsme útočit. Perfektní práce na všech postech.

Volejbal Plzeň B - TJ Sokol Vejprnice