Sestava: Černá, Marková, Hladíková, Ciprová, Drahošová, Soukupová libero: Netrvalová
Střídaly: Paruchová, Kočandrlová, Janková
2. utkání: 3:0

Vyjádření kapitánky: Maky Marková
První zápas byl vyrovnaný, ale druhý už jsme jasně vyhrály. Všechno se dařilo a fakt nám šly útoky a podání. Pomáhaly jsme si mluvily spolu.
Vyjádření trenérky: Agáta Straková
 Začaly jsme vítězným setem, ale vedení jsme okamžitě ztratily a do čtvrtého setu šly za stavu 1:2. Naštěstí jsme se dokázaly vzpamatovat a pohlídat i si pátý set. Velký dík patří Joli, která nastoupila do prohrávajícího zápasu a dokázala družstvo vyburcovat a dovést k vítěznému konci. Troufám si říct, že má lví podíl na výsledku prvního zápasu.
Celé družstvo přistoupilo k druhému zápasu přesně tak, jak by mělo. Žádný míč nebyl podceněn, ke každému bylo přistupováno zodpovědně, a hlavně jsme bojovaly od začátku a nic nenechávaly náhodě. Soupeř nevydržel nátlak a postupně se i štěstí přidalo na naši stranu a tak jsme si připsaly hladkou výhru.