12:00 Předzápasový trénink
14:00 Odjezd do Přerova, večeře na hotelu a odpočinek po dlouhé cestě
Sobota 2.2.
1.zápas 10:00 Plzeň - Přerov 0:3 (-19, -14, -23)
Domácí tým nás dokonale zaskočil. Na specifické domácí prostředí si nedokážeme zvyknout. V průběhu celého zápasu hledáme ideální útočnou lajnu, bohužel mimo blokařek a Kačky Chlumecké, útočně strádáme. K tomu přidáváme velké množství nevynucených chyb (dohromady 35) a zápas ztrácíme jednoznečně ve třech setech.
2.zápas 18:00 Plzeň - Španielka Řepy 3:0 (19, 17, 22)
Proti slabšímu soupeři máme zápas až dokonce pod kontrolou. Předvádíme výrazně "zodpovědnější" hru než proti Přerovu. Pomáhá nám servis a následně poctivá obrana. Po třech setech potvrzujeme roli favorita.
Den končíme týmovou večeří.
Neděle 3.2.
3.zápas 10:00 Plzeň - Frýdek Místek 2:3 (-16, 21, 13, -22, -11)
Zápas, kde servis výrazně převyšoval příjem. Oba týmy si připisují jeden jednoznačně vyhraný set a jeden set vybojovaný v koncovce. V tie-breaku už rozhodují maličkosti. Bohužel pro nás je soupeř v konci o něco lepším týmem.
Frýdek postupně poráží Španielku (3:0), Přerov (3:2) i nás (3:2) a zaslouženě postupuje do první skupiny.
Španielka sice poráží v posledním zápase Přerov (3:1), nicméně s nejnižším počtem bodů padá do třetí skupiny.
My nemůžeme být s účinkováním v prvním turnaji spokojení. Náš cíl se nám o něco vzdálil. Navzdory tomu, chceme v následujících turnajích ukázat, že patříme mezi nejlepší šestici týmů v extralize. Zaváhání už nepřipustíme.