V pátek 22.2. jsme se po tréninku vydali směr Šternberk. Kolem půl deváté večer jsme dorazili do penzionu U Zlatého muflona, kde nás paradoxně přivítali velbloudi a bizoni. Dali jsme si večeři, ubytovali jsme se a v pohodlí usnuli. Ráno jsme všichni zblajzli míchaná vajíčka a byli jsme ready na naše soupeřky z Ostravy.Celý zápas se nám dařilo ve všech herních činnostech, a proto jsme lehce vyhrály 3:0. Před večerním zápasem jsme šli pozdravit naše zvířecí kamarády a vzhůru na domácí Šternberk. V prvním setu jsme smetli soupeře 25:11, ovšem ve druhém jsme polevili na přihrávce a skóre bylo vyrovnané – 1:1. Ve třetím setu, za bouřlivého povzbuzování našich rodičů, kteří za námi vážili kus cesty, jsme dokázali zvítězit, a ve čtvrtém setu tomu nebylo jinak, a tak jsme vyhráli 3:1 a s klidem jsme mohli jít spát a připravit se na Přerov, se kterým nám stačilo uhrát dva sety a měli bychom zajištěny Final6. Ranní párky nám dodaly energii a první set byl v náš prospěch. Druhý set měl stejný scénář jako v utkání se Šternberkem a skóre bylo 1:1. Ve třetím setu jsme věděly, že musíme zabrat a taky že ano… dokázaly jsme vyhrát třetí set díky pomoci střídající Léni, která přišla na podání a za vyrovnaného stavu tam poslala 3 esa, které nám zaručily postup do finálového turnaje. Ve čtvrtém setu nastoupily hlavně holky, které byly na lavičce. I s bojovností jsme nedokázali set vyhrát. Nechtěli jsme z turnaje odjíždět s prohrou, a tak jsme se v tiebreaku nahecovali s dopomocí našich skvělých fanoušků a dokázali jsme vyhrát 3:2. Příští kolo se utkáme s těžkými soupeři, ale s velkou pravděpodobností ho budeme pořádat my, takže vemte doma všechno co dělá randál a přijďte nás podpořit. Vaše juniorky