Ve čtvrtém dvojkole druhé části soutěže jsme se vydaly na dlouhou cestu až do Rychnova nad Kněžnou s vědomím, že pokud budeme jakkoliv bodovat, budeme mít jistotu udržení soutěže do další sezony.

Děvčata začala odhodlaně a celkem snadno vyhrála první set 25:14. Ve druhém setu nám utekl začátek a náskok soupeřek se nám již nepodařil dotáhnout a prohrály jsme 25:20. Ve třetím setu se naplno projevila důležitost utkání a vyrovnaný průběh dospěl do dramatické koncovky, ve které jsme byly šťastnější a vybojovaly ten potřebný záchranářský bod po výhře 26:24. Ve čtvrtém setu již soupeřky prakticky nekladly odpor, nejspíš zklamané z jistoty baráže. Vyhrály jsme 25:14 a celý zápas 3:1.

Sestava: Hellmayerová, Reiserová, Červená, Gibson, Svobodová, Obrtlíková, libera Suchá a Bartovská.

Druhý zápas jsme pojaly trochu volněji, promíchaly sestavu. Přesto děvčata bojovala, ale větší množství chyb pomohlo soupeřkám k výhře 3:0 pro setech 25:22, 25:14 a 25:18.

Sestava: Hlaváčová, Bartovská, Červená, Klimtová, Ondrová, Obrtlíková, libero Reiserová, střídala: Suchá.