V sobotu 2.3 jsme zavítali na palubovku Pražského Olympu, kde se konal další, v pořadí druhý turnaj 1.skupiny extraligy kadetek.
A právě s týmem domácích, jsme odehráli první utkání. Hned na začátku bylo vidět, že Olymp je v domácím prostředí. I přes snahu a bojovnost, jsme padly 3:0. Po vydatném obědě jsme se vrhli na Duklu. V prvním setu jsme předvedli týmový výkon a s klidem vyhráli. Výkon nám bohužel nevydržel až do konce zápasu a zbývající sety už vyhrál soupeř = prohra 3:1. Cestou na hotel jsme si přecistili hlavy a usnuli brzy, abychom se pořádně připravili na poslední zápas. V 8:30 jsme se vydali na halu, v 10 00 začal zápas. Podcenení na začátku zápasu nás stálo první set. Druhý set jsme chtěli za každou cenu vyhrát a podařilo se, vyrovnané skore 1:1. Dramatický třetí set jsme nakonec otočili na svojí stranu. Poslední set jsme už měli ve vlastní režii a zaslouženě vyhráli 3:1.
Poděkování patří naším fanouškům, kteří nás podporovali a fandili až do konce.
Druhý turnaj jednoznačně vyhrálo družstvo Liberce, ztratili jediný set v zápase s námi.
Druhý skončil Olymp, třetí Plzeň a čtvrté místo si odnesl tým se Šternberku.
Do posledního kola se do první čtyřky připojí družstvo Brna.