Sestava: Hlaváčová, Pospíšilová, Švecová Adéla, Boháčková, Obrtlíková, Korčáková.

2. utkání: 3:1
Střídaly: Svobodová, Hacaperková, Burdová

Vyjádření trenéra: Jindřich Pavlík
Tým přijel do Chodova urvat body a na jeho chuti a odvaze to bylo od prvních míčů vidět.
Holky hrály velmi koncentrovaně a s minimem chyb. Dařilo se nám ubránit rychlou hru Chodova a být jistí na podání. Po vyhraném prvním setu jsme nastoupili ve stejném stylu i do druhého, ve kterém jsme nadále předváděli kvalitní volejbal. Zlomový okamžik prvního utkání nastal za stavu 21:13, kdy jsme nedokázali zvládnout kvalitní servis soupeře a dotáhnout set do vítězného konce. Tento okamžik holky nezlomil a ve třetím setu jsme se opět v koncovce přetlačovali s Chodovem o každý míč. Ve čtvrtém setu si už Chodov pohlídal vítězství i za přispění našich chyb na podání.
Ve druhém utkání byl vývoj velmi podobný, kdy jsme vyhráli první set a ve druhém až do stavu 22:16 opět soupeře převyšovali úspěšným útokem a jistotou na přihrávce. V koncovce druhého setu však Chodov opět ukázal svoji sílu a set otočil do vítězného konce. I přes naši snahu nakonec Chodov dohrál utkání do vítězného konce a nedal nám šanci na zisk bodů.
Celý tým zaslouží absolutorium za předvedenou hru a odvahu s jakou odehrál obě utkání na půdě prvního týmu tabulky.