KADETKY 1.liga 2020
19.-20.6.2021
VC Sokolova
 
sobota
 
1. utkání: KARLOVY VARY 2:0
Sestava: Černá, Hladíková, Beranová, Valentová, Marková, Drahošová, Vítová
Střídaly: Kočandrlová, Paruchová, Šípková
Hodnocení zápasu: 
První zápas turnaje byl dle očekávání lehce rozpačitý, holky spolu delší dobu nehrály v takové sestavě, takže se musely sladit i mezi sebou. Je velice dobře, že se holky nebojí na útoku, ale je potřeba tuto činnost doplnit kvalitním prvním míčem. Nastalo několik zbytečně splašených situací následovaných nevynucenými chybami, ale naštěstí se s tím holky dokázaly popasovat a připsaly si první vítězství.
 
2. utkání: SOKOLOV „B“ 2:0
Sestava: Černá, Paruchová, Valentová, Kočandrlová, Marková, Drahošová, Šípková
Střídaly: Hladíková, Vítová, Beranová
Hodnocení zápasu: 
Podařilo se nám zapracovat na prvním míči a bylo to znát na celé hře. Uklidnily jsme se, dostávaly jsme se častěji do útoku, ale stále chyběla komunikace ve hře.
 
3. utkání: TŘEBÍN 2:0
Sestava: Hladíková, Paruchová, Beranová, Valentová, Marková, Kočandrlová, Vítová
Střídaly: Černá, Drahošová, Šípková
Hodnocení zápasu: 
První zápas, kde jsme předvedly jindy velice silnou zbraň – podání. Dostávaly jsme se do delších sérií a tím přispěly ke klidu ve hře. Objevilo se i mluvení v poli a signálové nahrávky. Opravdu op všech stránkách povedené utkání.
 
4. utkání: SOKOLOV „A“ 2:0
Sestava: Černá, Paruchová, Beranová, Kočandrlová, Hladíková, Drahošovvá, Šípková
Střídaly: Marková, Valentová, Vítová
Hodnocení zápasu: 
První zápas v jiné tělocvičně, kde byl nižší strop. Naštěstí se s tím holky popasovaly naprosto na výbornou a v celé hře nebyla změna prostředí poznat. Stály jsme proti jednomu z nejsilnějších soupeřů a holky předvedly práci na jedničku. Precizní práce ve všech činnostech, obrovská pochvala.
 
5. utkání: LOKOMOTIVA PLZEŇ 2:0
Sestava: Černá, Hladíková, Beranová, Valentová, Marková, Kočandrlová, Vítová
Střídaly: Drahošová, Paruchová, Šípková
Hodnocení zápasu: 
Poslední sobotní zápas jsme nastoupily proti našim žákyním. Holky měly jasný úkol – během prvního setu přistupovat ke všem míčům zodpovědně a soupeře porazit tím nejlepším, co můžeme předvést. Jelikož tento úkol splnily a opravdu do toho setu daly všechno (nebylo poznat, že se jedná o pátý zápas a síly dochází), mohly za odměnu v druhém setu proházet posty. Nahrávala nám tedy Bery, za hlavou jí útočil Válec, na bloku bránily Hláďa s Maky a na smeč nastoupily Joli s Miou. I v tomto setu holky nepolevily v tempu a nesklouzlo to k divadlu. Dokonce se jednalo o jediný set, kdy si poctivě volaly skutečně na každý míč.
 
neděle
 
6. utkání: ÚSTÍ 2:1
Sestava: Černá, Paruchová, Beranová, Valentová, Kočandrlová, Drahošová, Vítová
Střídaly: Hladíková, Marková, Šípková
Hodnocení zápasu: 
Během prvního setu to vypadalo, že ačkoli holky fyzicky na hřišti byly, hlavy jim zřejmě zůstaly v postelích. Nic se nedařilo, byly jsme pomalé a nesoustředěné. Ani střídání situaci nevylepšilo, a tak jsme poprvé v turnaji prohrály set. Do druhého naštěstí holky nastoupily odhodlaně a opravdu zamakaly. Byla vidět změna v přístupu k jednotlivým míčům a tie-break byl učebnicový. Volání na první míč, přihrávka za jedna a odvážný útok. I když je setu škoda, jsem velice ráda, jakým způsobem holky dohrály.
 
7. utkání: MIKULOVA 2:0
Sestava: Černá, Paruhová, Beranová, Valentová, Marková, Hladíková, Šípková
Střídaly: Kočandrlová, Drahošová, Vítová
Hodnocení zápasu: 
Před posledním zápasem bylo jasné, že nám sta
čí vyhrát set a jsme první. Pinďu jsme tedy převlékly z dresu libera a byla připravená do hry zasáhnout jako smečařka. Během prvního setu jsme hráčky obměnily, jak jen bylo možné, aby si zahrály v posledním zápase všechny. Holky předvedly skvělý výkon. Užily si každý balon a byla vidět radost a chuť do hry. Ukázkové zakončení vydařeného víkendu.