Ženy změnily trenéra a berou 3 body

Na první zápas sezóny jsme vyjeli v počtu 8 hráček do Nuslí. Nejen že některé z nás musely změnit post, ale došlo i ke změně trenéra, kterým se na tyto dva zápasy stal Honza Neruda. To vše bylo zapříčiněno souběhem naší a kategorie U20, kterou čekal důležitý kvalifikační turnaj.
Do pátečního zápasu jsme vstoupili nejistě, což bylo určitě zapříčiněno již zmiňovanými změnami. V půlce každého setu jsme si nechali soupeřky utéct o pár bodů a nedokázali jsme to bohužel dohnat, a tak jsme první zápas prohráli 0:3.
Sobotní zápas začal úplně jinak. Nastoupili jsme sebevědomě a dodržovali základní pokyny. I přes vyrovnané koncovky setu (druhý set jsme vyhráli za stavu 30:28) jsme pod skvělým vedením Honzy zvládli Nusle porazit 3:1 a z Prahy si tak odvážíme 3 body.

Chtěly bychom tedy poděkovat Honzovi, který to s námi zvládl naprosto skvěle a také Kačce Martínkové, která nás zachránila a pomohla nám na postu libera.

Kapitánka: Kateřina Chlumecká