Druhou půlku soutěže začala kategorie U22 se sousedem z tabulky

Po posledních výkonech jsme pomýšleli na plný bodový zisk, ale první set prvního zápasu nás zastihl ještě na cestě, a tak jsme prohráli 19:25. Ve druhém a třetím setu jsme předváděli to co umíme a jasné výhry 25:14, 25:13 nás hodily do pohody, ale zřejmě jsme si začali myslet, že vše půjde samo a kvůli prohře 20:25 jsme šli do páteho setu, kde jsme si nechali utéc začátek a v závěru jsme to již nestihli, a proto jsme prohráli 13:15 a brali jsme ze zápasu pouhý jeden bod.

Druhý zápas měl opět stejný začátek a prohráli jsme 25:17, ovšem další dva sety jsme vyhráli 25:10 a 25:20 a měli jsme naději na tři body, ale od začátku čtvrtého setu jsme opět podlehli iluzi, že to půjde samo a jen jsme dotahovali až do stavu 20:24, kdy jsme vykřesali poslední šanci. Na podání šla Julča D. a ejhle, dokazali jsme skvělým podáním a zodpovědnou hrou v poli otočit na konečný výsledek 26:24 a vytoužené 3 body.