Ve skromném počtu na Žižkov

V sobotu ráno jsme se probudili a bohužel jsme zjistili, že jsme z důvodu nemoci přišli o naše již jediné libero. Bylo celkem jasné, že postu náhradního libera se ujme Karel, která po půl roce okusila svou falešnou formu a dokonce nám upekla Týny oblíbený tvarožník.

Po pravidelné zastávce na benzínce jsme se v počtu pouhých sedm hráček vydaly na Žižkov. První zápas nám nevyšel podle našich představ a i přes občasné vedení se nám nepodařilo ani jeden set dotáhnout do vítězného konce. Z prohry 0:3 jsme se ale následně řádně oklepaly. K zápasu jsme přistoupily zodpovědněji a složily jsme téměř každý balon. První dva sety byly ale opět velmi vyrovnané a jen díky tomu, že jsme v koncovkách velmi zabojovaly, jsme je oba dotáhly do vítězného konce. Třetí set byl již plně v naší režii, až se naše blokařka Terka bála, že se ani nedostane do hřiště. Set totiž skončil 25:7 v náš prospěch.

Příští víkend nás čeká poslední venkovní dvojzápas tohoto roku, a to s jedním z lídrů naší skupiny - Chabařovicemi.

1. zápas 3:0 (21,22,25)
2. zápas 0:3 (-23,-24,-7)
Sestava: Blumentritová, Härtelová, Havlíčková, Pařízková, Paulová, Rozsypalová, Valková