Boj o přežití v Praze

Na první letošní zápas s pražskými Střešovicemi B jsme dorazily v počtu krásných 9 hráček, což byla změna od posledních zápasů roku 2022. A cíl byl poměrně jasný – ze zápasů s vyrovnaným soupeřem si přivézt domů co nejvíce bodů.

V prvním setu prvního zápasu jsme ještě protahovaly nohy z auta, abychom pak ve druhém smázly soupeřky z kurtu 25:9. Zlom ale nastal v setu třetím, kdy ve velmi vyrovnané koncovce naše hlavní útočná síla Terka ošklivě spadla na koleno a zápas pro ni skončil. Skončil bohužel i pro nás 1:3, kdy jsme po nepříjemné události už nedokázaly další set vyhrát.

Do druhého zápasu jsme pak kromě Terky nastoupily i bez Maky, kterou trápily bolesti zad. Sestava se tak značně zamíchala, ale i přes všechny další bolístky a zranění jsme dokázaly vybojovat alespoň dva body v tie-breaku. Z Prahy jsme tedy přivezly 2 body do tabulky a příští víkend se na vás budeme těšit na domácí půdě.

1. zápas 3:1 (20,-9,24,22)
2. zápas 2:3 (-21,-21,17,23,-7)
Sestava: Blumentritová, Härtelová, Hrubá, Juránková, Kalinová, Lukešová, Marková, Rozsypalová, Valková