Našich statečných 11 hráček, včetně trenérů Vládi a Luboše, se zúčastnilo ve dnech 1. - 2. 5. 2026 kvalifikace do 2. ligy kategorie U18 v Pelhřimově. Po prohraném prvním zápase s SK Třebín 1:3, provedli trenéři pár změn, které se ukázaly jako vizionářské a tak jsme přejeli domácí Pelhřimov celkem snadno 3:0. Do druhého dne si děvčata přinesla vítěznou náladu a s Kutnou Horou vyhrávaly 2:0, poté se ale dostavila únava z fyzického a psychického vypětí a soupeř hru vyrovnal. Naštěstí naše hráčky udržely koncentraci a po vysilujícím boji vyhrály tie-break 16:14, zápas tak skončil vítězstvím 3:2 a naše družstvo bylo na průběžném 1. místě. Situace byla dosti zamotaná a čekalo se jak dopadne poslední zápas SK Třebín s domácím Pelhřimovem, ten nakonec skončil vítězstvím SK Třebín, který tak přeskočil naše děvčata o jeden bod. Našich 5 bodů nás udrželo na 2. místě a tak hráčky s trenéry mohli "oslavit" postup do 2. ligy kategorie U18. Zásluhu na tomto výsledku má ovšem celý tým včetně trenérů, hlavně díky úspěšně zvládnutým bojům v kolech krajské soutěže U18.
Nyní se již těšíme na rozlosování a příští sezónu 25/26.