Kadetky - Extraliga (2018/2019)

Kadetky - Extraliga (2018/2019)

07/01
2019
zimní/sváteční období + turnaj Ostrava

Po týdenní pauze plné přejídání se řízky s bramborovým salátem a cukrovím, jsme ve dnech 27. - 29.12.´18 absolvovali tréninkový kemp v naší hale sportovního gymnázia. Tréninky byly hlavně kondiční, ale pobavili jsme se i hraním trojiček. O to víc jsme si užili...

Číst dále ...

20/12
2018
2. místo je krásným vánočním dárkem

Vánoční čas, je čas bilancování a hodnocení toho, co jsme zvládly a uskutečnily z našich cílů. Dvě kola před koncem základní části soutěže jsme na překvapivém druhém místě v letošní nabité české skupině. Letošní sezónu jsme zahájily s tímto družstvem:...

Číst dále ...

So 22.09. 10:00 VK Dukla Liberec 1:3
(19,-24,-17,-19)
So 22.09. 14:00 VK Dukla Liberec 0:3
(-28,-20,-16)
So 29.09. 14:00 BVC Chodov 3:1
(-15,16,17,-16,12)
So 29.09. 14:00 BVC Chodov 1:3
(18,-24,-11,-21)
So 6.10. 10:00 VK ČEZ České Budějovice 3:0
(5,13,15)
So 6.10. 14:00 VK ČEZ České Budějovice 3:1
(-21,9,13,12)
So 27.10. 10:00 PVK Olymp Praha 3:0
(17,26,24)
So 27.10. 14:00 PVK Olymp Praha 3:0
(18,22,21)
2.11. 10:00 SG Ludvíka Daňka Brno 1:3
(-17,-22,16,-14)
2.11. 13:00 SG Ludvíka Daňka Brno 1:3
(-21,21,-18,-12)
So 24.11. 10:00 VK Dukla Liberec 3:1
(9,22,-23,18)
So 24.11. 14:00 VK Dukla Liberec 3:1
(9,22,-23,18)
So 1.12. 10:00 BVC Chodov 3:2
(-15, 16, 17, -16, 12)
So 1.12. 14:00 BVC Chodov 1:3
(-18, -20, 20, -22)
So 8.12. 10:00 VK České Budějovice 0:3
(-14, -11, -12)
So 8.12. 14:00 VK České Budějovice 2:3
(23, -16, 19, -14, -3)
So 5.01. 09:00 TJ Ostrava JKY 0:2
(-19,-23)
So 5.01. 11:00 Sparta Warszava 1:2
(-18,14,-8)
So 5.01. 14:00 VK Prostějov KKY 2:0
(16,14)
So 5.01. 15:00 Sokol Frýdek Místek JKY 2:0
(17,20)
So 5.01. 17:00 VK Prostějov JKY 2:0
(19:21)
Ne 6.01. 10:00 ŠSK Bílovec 0:2
(-10,-12)
Ne 6.01. 13:00 Happy Opava 0:2
(-12,-14)
Ne 6.01. 15:00 Křišťálová váza 13. místo
So 12.01. 10:00 PVK Olymp Praha 2:3
(-22,24,-21,18,-13)
So 12.01. 14:00 PVK Olymp Praha 3:0
(23,19,20)
Ne 20.01. 10:00 SG Ludvíka Daňka Brno SG Skvrňany
Ne 20.01. 14:00 SG Ludvíka Daňka Brno SG Skvrňany
So 9.02. 10:00
- Ne 10.02. 16:00
1. Finálový turnaj
So 2.03. 10:00
- Ne 3.03. 16:00
2. Finálový turnaj
So 23.03. 10:00
- Ne 24.03. 16:00
3. Finálový turnaj
St 17.04. 10:00
- So 20.04. 16:00
Mistrovství České republiky kadetek

Beštová Kateřina

Beštová Kateřina
Katy

Beštová Kateřina
Katy


Ročník: 2001
Post: blokařka
Výška: 178 cm

Statistiky hráče


Gibson McKenzie

Gibson McKenzie
Meky

Gibson McKenzie
Meky


Ročník: 2004
Post: blokařka
Výška: 184 cm

Statistiky hráče


Chlumecká Kateřina

Chlumecká Kateřina
Chlum

Chlumecká Kateřina
Chlum


Ročník: 2001
Post: univerzálka

Statistiky hráče


Körnerová Adéla

Körnerová Adéla
Aduš

Körnerová Adéla
Aduš


Ročník: 2002
Post: libero

Statistiky hráče


Krausová Tereza

Krausová Tereza
Kapr

Krausová Tereza
Kapr


Ročník: 2003
Post: libero
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Mentlová Denisa

Mentlová Denisa
Deny

Mentlová Denisa
Deny


Ročník: 2001
Post: smečařka
Výška: 179 cm

Statistiky hráče


Miková Marie

Miková Marie
Marry

Miková Marie
Marry


Ročník: 2002
Post: nahrávačka

Statistiky hráče


Obrtlíková Nella

Obrtlíková Nella
Nelli

Obrtlíková Nella
Nelli


Ročník: 2003
Post: smečařka
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Opavová Lucie

Opavová Lucie
Opi

Opavová Lucie
Opi


Ročník: 2002
Post: nahrávačka
Výška: 169 cm

Statistiky hráče


Pospíšilová Barbora

Pospíšilová Barbora
Pospa

Pospíšilová Barbora
Pospa


Ročník: 2003
Post: smečařka

Statistiky hráče


Svobodová Eva

Svobodová Eva
Evča

Svobodová Eva
Evča


Ročník: 2004
Post: smečařka
Výška: 178 cm

Statistiky hráče


Šmejkalová Zuzana

Šmejkalová Zuzana
Zůza

Šmejkalová Zuzana
Zůza


Ročník: 2001
Post: blokařka

Statistiky hráče


Švejnohová Lucie

Švejnohová Lucie
Švejny

Švejnohová Lucie
Švejny


Ročník: 2002
Post: blokařka

Statistiky hráče


Virtová Veronika

Virtová Veronika
Verča

Virtová Veronika
Verča


Ročník: 2002
Post: smečařka

Statistiky hráče


Zemenová Tereza

Zemenová Tereza
Zemík

Zemenová Tereza
Zemík


Ročník: 2002
Post: blokařka

Statistiky hráče


TABULKA - základní část

TABULKA 1. finálová turnaj

TABULKA 2. finálový turnaj

TABULKA 3. finálový turnaj

TABULKA Mistroství České republiky KADETEK

Tréninky

Po

SG Skvrňany

SG Skvrňany

10:00 - 12:00

15:30 - 17:00

Út

SG Skvrňany

SG Skvrňany

10:00 - 12:00

17:00 - 19:00

St

Bazén - Rege S

Sauna - Rege L

14:00 -15:00

14:00 -15:00

Čt

SG Skvrňany 10:00 - 12:00

SG Skvrňany

SG Skvrňany

12:00 - 13:00

15:30 - 17:00


Kontakty:

Petra Konopíková

Petra Konopíková

Šéftrenérka
Jitka Rádlová

Jitka Rádlová

Asistentka trenéra