Žákyně A (2018/2019)

14/01
2019
Pohár Nadějí - Plzeň

POHÁR NADĚJÍ – 12.-13.LEDNA 2019 – LOKOMOTIVA PLZEŇ Již pátým kolem pokračoval Pohár nadějí, tentokrát v hale Lokomotivy Plzeň. Využili jsme domácího prostředí s podporou fanoušků (kterým tímto děkujeme) a obsadili na turnaji 1. místo. Po prvním pohledném...

Číst dále ...

18/12
2018
Bilancování žákyň 2018

Polovina sezóny je za námi a soutěže se překlápějí do finálových částí. V Českém poháru žákyň jsme pořadatelství kvalifikačního turnaje proměnili v postup do 1. sedmičky české části. 1. kolo se nám nevydařilo. Jediná výhra znamenala sestup do 2. skupiny....

Číst dále ...

So 8.09. 10:00 PVK Olymp Praha 2:1
So 8.09. 11:00 VK České Budějovice 2:0
So 8.09. 12:00 Rokycany 2:0
So 8.09. 13:00 15.ZŠ v PLzni 2:1
So 8.09. 14:00 PVK Olymp Praha 0:2
So 8.09. 15:00 VK Karlovy Vary 0:2
So 6.10. 10:00
- Ne 7.10. 15:00
Pohár nadějí 1.místo
Ne 14.10. 10:00 15.ZŠ v Plzni 0:2
(-23,-24)
Ne 14.10. 12:00 Loko Plzeň "B" 2:0
(20,15)
Ne 14.10. 14:00 VK Klatovy 1:2
(-19,15,-12)
So 20.10. 10:00 Baník Most 2:0
(12,11)
So 20.10. 12:00 Český Krumlov 2:0
(7,5)
So 20.10. 14:00 PVK Olymp Praha "B" 2:1
(-19,25,8)
So 20.10. 16:00 BVC Chodov "B" 2:0
(8,20)
Ne 21.10. 12:00 VK Karlovy Vary 2:0
(18,20)
So 3.11. 10:00
- Ne 4.11. 15:00
Pohár nadějí 1.místo
Ne 11.11. 10:00 15. ZŠ v Plzni 1:2
(-6,15,-11)
Ne 11.11. 12:00 VK Rokycany 2:0
(7,7)
Ne 11.11. 14:00 VK Klatovy 1:2
(8,-20,8)
So 17.11. 10:00
- Ne 18.11. 15:00
Pohár nadějí 2.místo
So 24.11. 10:00 PVK Olymp Praha "A" 1:2
(19,-18,-13)
So 24.11. 13:00 Dukla Liberec 2:0
(10,12)
So 24.11. 14:00 VK Kralupy 2:0
(21,23)
So 24.11. 17:00 BVC Chodov 2:0
(11,12)
Ne 25.11. 11:00 SK Hlincovka 2:1
(20,-22,3)
Ne 25.11. 17:00 Baník Příbram 2:1
(18,-22,15)
Ne 2.12. 10:00 15.ZŠ v Plzni 0:2
Ne 2.12. 12:00 VK Klatovy 1:2
Ne 2.12. 14:00 Loko Plzeň "B" 2:0
So 8.12. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 2:1
So 8.12. 11:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 0:2
So 8.12. 13:30 SK Volejbal Klatovy, z.s. 0:2
So 8.12. 15:00 PVK Olymp Praha B 1:2
Ne 9.12. 10:00 TJ Orion Praha, z.s. A 2:0
Ne 9.12. 12:00 Volleyball Nymburk z.s. 0:2
So 15.12. 10:00
- Ne 16.12. 15:00
Pohár nadějí 2.místo
So 12.01. 10:00
- Ne 13.01. 15:00
Pohár Nadějí 1.místo
Domácí kolo turnaje
Ne 20.01. Krajský přebor starších žákyň
So 26.01. 10:00
- Ne 27.01. 15:00
Český pohár žákyň
So 26.01. 10:00 Sever Žatec
So 26.01. 10:00 SK Hlincovka
So 26.01. 10:00 TJ Znojmo-Přímětice
So 26.01. 10:00 VK Prostějov
So 26.01. 10:00 Studio Sport
So 26.01. 10:00 UP Olomouc
So 26.01. 10:00 TJ Lanškroun
So 2.02. 10:00
- Ne 3.02. 15:00
Pohár nadějí
So 16.02. 10:00
- Ne 17.02. 15:00
Český pohár žákyň
So 2.03. 10:00
- Ne 3.03. 15:00
Pohár nadějí
So 9.03. 10:00
- Ne 10.03. 15:00
Pohár nadějí
Ne 10.03. Krajský přebor starších žákyň 5.kolo
Ne 24.03. Krajský přebor starších žákyň 6.kolo
29.03. 10:00
- Ne 31.03. 14:00
Finále Českého poháru žákyň
26.04. 10:00
- Ne 28.04. 15:00
Kvalifikace Mistroství České republiky starších žákyň
10.05. 10:00
- Ne 12.05. 15:00
Finále Mistroství České republiky starších žákyň

Blabolová Kateřina

Blabolová Kateřina
Blabolka

Blabolová Kateřina
Blabolka


Ročník: 2005
Post: útočnice
Výška: 167 cm

Statistiky hráče


Blasczykova Julie

Blasczykova Julie
Julča

Blasczykova Julie
Julča


Ročník: 2005
Post: útočnice
Výška: 173 cm

Statistiky hráče


Čechurová Anička

Čechurová Anička

Čechurová Anička


Ročník: 2003
Post: diagonální hráčka
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Freislebenová Aneta

Freislebenová Aneta
Frajsi

Freislebenová Aneta
Frajsi


Ročník: 2005
Post: nahrávačka
Výška: 174 cm

Statistiky hráče


Fryšová Barbora

Fryšová Barbora

Fryšová Barbora


Ročník: 2004
Post: útočnice
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Fryšová Karolína

Fryšová Karolína

Fryšová Karolína


Ročník: 2004
Post: nahrávačka
Výška: 160 cm

Statistiky hráče


Gibson McKenzie

Gibson McKenzie
Meky

Gibson McKenzie
Meky


Ročník: 2004
Post: blokařka
Výška: 184 cm

Statistiky hráče


Hellmayerová Magdalena

Hellmayerová Magdalena

Hellmayerová Magdalena


Ročník: 2005
Post: diagonální hráčka
Výška: 160 cm

Statistiky hráče


Hladíková Tereza

Hladíková Tereza
Hláďa

Hladíková Tereza
Hláďa


Ročník: 2006
Post: diagonální hráčka
Výška: 161 cm

Statistiky hráče


Jandová Kateřina

Jandová Kateřina

Jandová Kateřina


Ročník: 2005
Post: blokařka
Výška: 170 cm

Statistiky hráče


Jelínková Adéla

Jelínková Adéla
Áďa

Jelínková Adéla
Áďa


Ročník: 2003
Post: nahrávačka
Výška: 165 cm

Statistiky hráče


Korčáková Tereza

Korčáková Tereza
Korka

Korčáková Tereza
Korka


Ročník: 2004
Post: útočnice
Výška: 173 cm

Statistiky hráče


Krausová Tereza

Krausová Tereza
Kapr

Krausová Tereza
Kapr


Ročník: 2003
Post: libero
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Lohrová Zuzana

Lohrová Zuzana

Lohrová Zuzana


Ročník: 2003
Post: blokařka
Výška: 172 cm

Statistiky hráče


Martínková Kateřina

Martínková Kateřina

Martínková Kateřina


Ročník: 2003
Post: libero
Výška: 166 cm

Statistiky hráče


Obrtlíková Nella

Obrtlíková Nella
Nelli

Obrtlíková Nella
Nelli


Ročník: 2003
Post: smečařka
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Pížová Amálie

Pížová Amálie
Ami

Pížová Amálie
Ami


Ročník: 2005
Post: smečařka
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Pospíšilová Barbora

Pospíšilová Barbora
Pospa

Pospíšilová Barbora
Pospa


Ročník: 2003
Post: smečařka

Statistiky hráče


Přibáňová Evelína

Přibáňová Evelína

Přibáňová Evelína


Ročník: 2004
Post: útočnice
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Slánská Aneta

Slánská Aneta

Slánská Aneta


Ročník: 2004
Post: nahrávačka
Výška: 168 cm

Statistiky hráče


Svobodová Eva

Svobodová Eva
Evča

Svobodová Eva
Evča


Ročník: 2004
Post: smečařka
Výška: 178 cm

Statistiky hráče


TABULKA - Krajský přebor Plzeňského kraje

TABULKA - Český pohár /Kvalifikace/

TABULKA - Český pohár 1. kolo

TABULKA - Český pohár 2. kolo

TABULKA - Český pohár 3. kolo

TABULKA - Český pohár 4. kolo

TABULKA - Český pohár 5. kolo

TABULKA - Kvalifikace Mistroství ČR starších žákyň

TABULKA - Mistroství ČR starších žákyň

 

Tréninky

Po

Loko hala 2 17:30 - 19:00

Út

Loko hala 2 17:30 – 19:00
St    

Čt

Loko hala 1 17:30 – 19:00

   

Kontakty:

Milan Šperl

Milan Šperl

Asistent trenéra
Aleš Straka

Aleš Straka

Trenér
Valerie Straková

Valerie Straková

Kondiční trenérka