Ženy - 1.liga (2019/2020)

24/02
2020
Královo Pole B

Plzeň - Královo Pole B 3:2( -21, -21, 23, 22, 13) Sestava: Chlumecká, Ulčová, Blumetritová, Mentlová, Mravčíková, Beštová, L Preslová Střídali: Váchalová,Berková,Reiserová, Mizerová, L Prokšová   Vyjádření hráčky: Berková V pátek jsme...

Číst dále ...

16/02
2020
Dobřichovice

Dobřichovice - Plzeň 0:3 (22,20,16) Sestava:  Ulčová, Virtová, Beštová, Mizerová, Mravčiková, Blumentritová L. Preslová Střídali: Chlumecká, Berková, Vyjádření hráčky: Berková V pátek jsme vyrazily za velmi kvalitním soupeřem do Dobřichovic. Zápas...

Číst dále ...

10/02
2020
Žižkov

Plzeň - Žizkov 3:0 (16,16,22) Sestava: Ulčová,Mravčíková,Mentlová,Mizerová,Beštová,Blumetritová, L Preslová   Vyjádření hráčky: Blumetritová V prvním a druhem setu jsme soupeřky nepustily ke hře a vždy držely par bodovy náskok. Velkou výhodou byl...

Číst dále ...

27/01
2020
Královo Pole B

Královo Pole B Prohra 3:1  První utkání - 24.1.2019 Sestava: Ulčová, Virtová, Beštová, Chlumecká, Mentlová, Švejnohová, L. Körnerova  Střídali: Mizerová, Opavová Vyjádření hráčky:  Körnerová Adéla V pátek v poledne jsme se vypravili vlakem do...

Číst dále ...

20/01
2020
Dobřichovice

Plzeň - Dobřichovice 0:3 ( -17, -14, -20) Sestava:  Ulčová, Virtová, Švejnohová, Chlumecká, Mravčiková, Blumentritová L. Prokšová Střídali:   Mizerová, Opavová, Váchalová   Vyjádření hráčky: Opavová Páteční večerní zápas se nám nedařilo...

Číst dále ...

15/01
2020
Žižkov

Žižkov První utkání - 10.1.2020 Prohra 0:3(24, 23, 23) Sestava: Ulčova, Váchalová, Beštová, Chlumecká, Mravčiková, Blumentritová, L: Körnerova Střídali: Opavová Vyjádření hráčky:  Blumentritová Zápas hodnotím kladne,co se týče našeho projevu...

Číst dále ...

30/12
2019
SK Španielka Řepy

Španielka Prohra: 3:1 První utkání - 13.12.2019 Sestava: Ulčová, Váchalová, Beštová, Chlumecká, Mravčíková, Bezděková, L: Preslová Střídali: Reiserová, Berková     Vyjádření hráčky: Bezděková K zápasu jsme nastupovaly v okleštěné...

Číst dále ...

11/12
2019
Nusle

Nusle Výhra 3:0 První utkání - 6.12.2019 Sestava: Ulčová, Mizerová, Blumentritova, Beštová,Chlumecká,Mravčíková, L Preslová Střídali: Váchalová Vyjádření hráčky: Preslová Myslím si, že to byl dobrý týmový výkon. Dobře jsme podávaly a tím...

Číst dále ...

02/12
2019
SK Hlincovka

SK Hlincovka Prohra: 1:3 První utkání - 29.11.2019 Sestava: Švejnohová, Ulčová, Mravčíková,Chlumecká,Virtová,Blumentritová, L Prokšová Střídali: Berková,Reiserová, Mizerová Vyjádření hráčky: Prokšová Myslím si, že klíčové bylo to, že jsme první...

Číst dále ...

  • 1 z 2
20.09. 18:00 VK České Budějovice 1:3
So 21.09. 10:00 VK České Budějovice 3:1
27.09. 18:00 Střešovice 1:3
So 28.09. 10:00 Střešovice 1:3
11.10. 18:00 Hlincovka 3:1
So 12.10. 10:00 Hlincovka 3:1
18.10. 18:00 TJ Sokol Nusle 2:3
So 19.10. 10:00 TJ Sokol Nusle 1:3
St 30.10. 19:00 SK Španielka Řepy 3:2
Čt 31.10. 17:00 SK Španielka Řepy 3:1
8.11. 18:00 VK České Budějovice 1:3
So 9.11. 10:00 VK České Budějovice 3:0
15.11. 18:00 Střešovice 3:0
So 16.11. 10:00 Střešovice 3:0
29.11. 18:00 Hlincovka 1:3
So 30.11. 10:00 Hlincovka 3:2
6.12. 18:00 TJ Sokol Nusle 3:0
So 7.12. 10:00 TJ Sokol Nusle 3:0
13.12. 18:00 SK Španielka Řepy 3:1
So 14.12. 10:00 SK Španielka Řepy 3:1
10.01. 18:00 Žižkov 3:0
So 11.01. 12:00 Žižkov 0:3
17.01. 18:00 Dobřichovice 0:3
So 18.01. 10:00 Dobřichovice 1:3
24.01. 19:00 Kralovo Pole B 3:1
So 25.01. 10:00 Kralovo Pole B 1:3
7.02. 18:00 Žižkov 3:0
So 8.02. 10:00 Žižkov 3:2
14.02. 19:00 Dobřichovice 3:0
So 15.02. 10:00 Dobřichovice 3:0
21.02. 18:00 Kralovo Pole B 3:2
So 22.02. 10:00 Kralovo Pole B 3:0

doplnit odkazy

Tréninky

Po

posilovna 

Hala Loko 2

17:00 - 17.30
17:30 - 19:00

Út

   
St

posilovna 

Hala Loko 4

17:30 - 18.00
18:00 19:30

Čt

   

   

Kontakty:

Jakub Brečka

Jakub Brečka

Trenér