Žákyně - Lokomotiva Plzeň (2020/2021)

20/09
2020
Žákyně Lokomotivy se zařadily do 1. skupiny Českého poháru.
10/09
2020
Žákyně Lokomotivy Plzeň zahájily sezónu.

Žákyně Lokomotivy Plzeň zahájily sezónu. Početná tréninková skupina se bude v sezoně dělit na starších 10 hráček, které budou působit převážně v 1. lize kadetek, a mladších 12 hráček, jejichž prioritou bude Pohár nadějí. Kadetky absolvovaly nejprve...

Číst dále ...

06/09
2020
Velká cena Plzně

Hráli jsme bez střídání, výkon se postupně zlepšoval, takže solidní příprava na startující 1.ligu kadetek a blížící se kvalifikaci Českého poháru žákyň. Cena pro osobnost turnaje pro Terku Hladíkovou . Velká cena Plzně - 2.místo.

Číst dále ...

So 5.09.
- Ne 6.09.
VC Plzeň 2.Místo
So 19.09.
- Ne 20.09.
Český Pohár 1.Místo
Kvalifikace
Ne 4.10. Vejprnice
So 10.10.
- Ne 11.10.
Pohár Nadějí
So 17.10.
- Ne 18.10.
Český Pohár 1.kolo
So 31.10.
- Ne 1.11.
Pohár Nadějí
So 14.11. Letná
So 21.11.
- Ne 22.11.
Český Pohár 2.kolo
So 28.11.
- Ne 29.11.
Pohár Nadějí
So 12.12.
- Ne 13.12.
Pohár Nadějí
Ne 13.12. Rokycany
So 9.01.
- Ne 10.01.
Pohár Nadějí
So 16.01.
- Ne 17.01.
Český Pohár 1.kolo Finále
Ne 24.01. Letná
So 6.02.
- Ne 7.02.
Pohár Nadějí
So 20.02.
- Ne 21.02.
Český Pohár 2.kolo Finále
Ne 28.02. Vejprnice
So 6.03.
- Ne 7.03.
Pohár Nadějí
So 20.03.
- Ne 21.03.
Český Pohár 3.kolo Finále
Ne 28.03. Klatovy
So 10.04.
- Ne 11.04.
Pohár Nadějí

Andělová Kateřina

Andělová Kateřina
Prcek

Andělová Kateřina
Prcek


Ročník: 2007
Post: L

Detail hráče


Balatá Kateřina

Balatá Kateřina

Balatá Kateřina


Ročník: 2007
Post: N

Detail hráče


Beranová Markéta

Beranová Markéta
Bery

Beranová Markéta
Bery


Ročník: 2006
Post: B

Detail hráče


Blabolová Anna

Blabolová Anna
Blabi

Blabolová Anna
Blabi


Ročník: 2007
Post: S

Detail hráče


Černá Michaela

Černá Michaela
Mia

Černá Michaela
Mia


Ročník: 2006
Post: N,U

Detail hráče


Drahošová Julie

Drahošová Julie
Dragi

Drahošová Julie
Dragi


Ročník: 2006
Post: S,B

Detail hráče


Hájská Adéla

Hájská Adéla

Hájská Adéla


Ročník: 2007
Post: B

Detail hráče


Hladíková Tereza

Hladíková Tereza
Hláďa

Hladíková Tereza
Hláďa


Ročník: 2006
Post: N,U

Detail hráče


Hromádková Adéla

Hromádková Adéla
Hromáďa

Hromádková Adéla
Hromáďa


Ročník: 2008
Post: S,N

Detail hráče


Kabátová Rozálie

Kabátová Rozálie
Róza

Kabátová Rozálie
Róza


Ročník: 2007

Detail hráče


Kočandrlová Lea

Kočandrlová Lea
Leoš

Kočandrlová Lea
Leoš


Ročník: 2006
Post: S

Detail hráče


Kubalíková Barbora

Kubalíková Barbora
Kuboš

Kubalíková Barbora
Kuboš


Ročník: 2007
Post: N

Detail hráče


Marková Markéta

Marková Markéta
Maky

Marková Markéta
Maky


Ročník: 2006
Post: B,S

Detail hráče


Mášková Barbora

Mášková Barbora

Mášková Barbora


Ročník: 2007
Post: B

Detail hráče


Mužíková Eva

Mužíková Eva
Evina

Mužíková Eva
Evina


Ročník: 2008
Post: S

Detail hráče


Nekelová Magdaléna

Nekelová Magdaléna
Bobík

Nekelová Magdaléna
Bobík


Ročník: 2008
Post: S,N

Detail hráče


Paruchová Jolana

Paruchová Jolana
Joli

Paruchová Jolana
Joli


Ročník: 2006
Post: S

Detail hráče


Rajdlová Magdaléna

Rajdlová Magdaléna

Rajdlová Magdaléna


Ročník: 2007
Post: S

Detail hráče


Šípková Barbora

Šípková Barbora
Šípek

Šípková Barbora
Šípek


Ročník: 2006
Post: N

Detail hráče


Valentová Aneta

Valentová Aneta
Válec

Valentová Aneta
Válec


Ročník: 2006
Post: S,B

Detail hráče


Vávrová Lucie

Vávrová Lucie

Vávrová Lucie


Ročník: 2007
Post: B

Detail hráče


Vítová Veronika

Vítová Veronika
Pinďa

Vítová Veronika
Pinďa


Ročník: 2007
Post: L,S

Detail hráče


odkazy doplnit

Tréninky

Po

Loko hala 2 17:30 - 19:00

Út

Loko hala 2 17:30 – 19:00
St    

Čt

Loko hala 1 17:30 – 19:00

   

Kontakty:

Aleš Straka

Aleš Straka

Trenér
Milan Šperl

Milan Šperl

Asistent trenéra
Valerie Straková

Valerie Straková

Kondiční trenérka