Kalendář



1.3.
18:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) TJ Tatran Střešovice 3:2
(-17,23,-14,22,7)

So 2.3.
10:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) TJ Tatran Střešovice 3:0
(23,21,20)
10:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) VK Karlovy Vary 3:1
(22,-19,14,17)
10:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) PVK Olymp Praha 3:0
(21,20,20)
2.03. 10:00 - 3.03. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Pohár nadějí 1. MÍSTO
11:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou 1:3
(-14,20,-24,-13)
14:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) VK Karlovy Vary 3:0
(20,22,22)
14:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou 3:0
(22,14,18)
16:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) VK Dukla Liberec 1:3
(20,-16,-13,-9)

Ne 3.3.
2.03. 10:00 - 3.03. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Pohár nadějí 1. MÍSTO
09:00 Přípravka (2018/2019) Barevný minivolejbal Plzeň Vejprnice
10:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) TJ Sokol Šternberk 1:3
(21,-18,-25,-21)
14:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) 2. finálový turnaj (Olymp Praha) 3. místo
ve skupině 1. - 4.

So 9.3.
09:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Kladruby 2:3
(21,-22,19,-14,-12)
9.03. 10:00 - 10.03. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Pohár nadějí 1. MÍSTO
Celkově 1. místo v soutěži - pohár je v Plzni
11:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ Baník Příbram 3:1
(21,15,-17,23)
14:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Kladruby 0:3
(-16,-27,-23)
15:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ Baník Příbram 3:2
(-28,-22,17,15,8)

Ne 10.3.
9.03. 10:00 - 10.03. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Pohár nadějí 1. MÍSTO
Celkově 1. místo v soutěži - pohár je v Plzni
Žákyně A (2018/2019) Krajský přebor starších žákyň 5.kolo 2. a 3. místo
Tým "A" 2. místo, tým "B" 3. místo
09:00 Přípravka (2018/2019) Městský přebor Plzně 1.ZŠ Plzeň

15.3.
19:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) VK Hronov

So 16.3.
09:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Skvrňany 0:3
(-20,-22,-20)
10:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) VK Hronov
10:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) SK 15.ZŠ v Plzni 0:3
(-16,-17,-17)
10:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) 3.finálový turnaj venku
10:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) Vavřinec Kladno 3:0
(25,17,16)
10:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) TJ Slavia Hradec Králové 3:2
(23,18,-18,-19,12)
14:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) SK 15.ZŠ v Plzni 1:3
(-24,-17,20,-21)
14:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Skvrňany 3:0
(22,21,20)
14:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) 3.finálový turnaj venku
14:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) Vavřinec Kladno 3:1
(-17,22,23,24)
14:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) TJ Slavia Hradec Králové 3:0
(15,23,21)

Ne 17.3.
09:00 Mladší žákyně B (2018/2019) Krajský přebor "4" 5, 9, 13 místo
SPŠE
10:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) 3finálový turnaj venku

22.3.
18:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) TJ Sokol Dobřichovice

So 23.3.
10:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) TJ Sokol Dobřichovice
10:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) VSK Spartak Děčín - Rumburk 2:3
(26,19,-22,-23,-13)
10:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Rokycany 0:3
(-16,-17,-11)
10:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) PVK Olymp Praha 3:1
(19,19,-18,22)
10:00 Mladší žákyně A (2018/2019) Městský přebor Plzně 4.kolo 1. místo
14:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) VSK Spartak Děčín - Rumburk 0:3
(-19,-23,-21)
14:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Rokycany 0:3
(-20,-19,-13)
18:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) VK Dukla Liberec 3:1
(-14,20,10,18)

Ne 24.3.
Žákyně A (2018/2019) Krajský přebor starších žákyň 6.kolo
09:00 Mladší žákyně B (2018/2019) Městský přebor "3" 1. ZŠ v Plzni
10:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) VSK Spartak Děčín 3:1
(22,-21,24,17)
10:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) Vavřinec Kladno 0:3
(-19,-21,-18)
12:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) SG Ludvíka Daňka Brno 3:1
(15,17,-23,18)
14:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) VSK Spartak Děčín 3:0
(12,24,19)
14:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) 3. finálový turnaj (Plzeň) 1. místo
ve skupině 1. - 4.
14:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) Vavřinec Kladno 3:2
(23,-24,20,-29,9)

29.3.
29.03. 10:00 - 31.03. 14:00 Žákyně A (2018/2019) Finále Českého poháru žákyň

So 30.3.
29.03. 10:00 - 31.03. 14:00 Žákyně A (2018/2019) Finále Českého poháru žákyň
10:00 Mladší žákyně A (2018/2019) Pohár krajů 5.kolo Tábor

Ne 31.3.
29.03. 10:00 - 31.03. 14:00 Žákyně A (2018/2019) Finále Českého poháru žákyň
10:00 Mladší žákyně A (2018/2019) Krajský přebor mladších žákyň FINÁLE SPŠE Plzeň