Kalendář



So 5.1.
09:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Wola Warszawa 0:2
(-21,-11)
09:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) TJ Ostrava JKY 0:2
(-19,-23)
10:00 Mladší žákyně A (2018/2019) Pohár krajů 3.kolo 4. místo
10:00 Mladší žákyně A (2018/2019) Městský přebor Plzně 3.kolo 2.místo
11:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) Sparta Warszava 1:2
(-18,14,-8)
12:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) TJ Vítkovice 0:2
(-11,-12)
14:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) VK Prostějov KKY 2:0
(16,14)
15:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Spartak Uherské Hradiště 0:2
(-11,-11)
15:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) Sokol Frýdek Místek JKY 2:0
(17,20)
16:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Sparta Warszava 0:2
(-12,-19)
17:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) VK Prostějov JKY 2:0
(19:21)
18:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) VK Prostějov KKY 0:2
(-14,-13)

Ne 6.1.
09:00 Mladší žákyně B (2018/2019) Městský přebor "3" 3.místo
1.ZŠ v Plzni
09:00 Přípravka (2018/2019) Městský přebor Plzně trojic 1.a2.místo
1.ZŠ Plzeň
10:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Volejbal Přerov 1:2
(19.-21,-8)
10:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) ŠSK Bílovec 0:2
(-10,-12)
13:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) Happy Opava 0:2
(-12,-14)
14:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Sokol Frýdek Místek JKY 0:2
(-17,-23)
15:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) Křišťálová váza 13. místo
18:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Křišťálová váza Ostrava 1.místo
přípravný turnaj

11.1.
18:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) SK Hlincovka 3:0
(21,26,21)

So 12.1.
10:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) SK Hlincovka 3:0
(20,19,22)
10:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) PVK Olymp Praha 2:3
(-22,24,-21,18,-13)
10:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) TJ Baník Příbram 3:0
(27,19,25)
12.01. 10:00 - 13.01. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Pohár Nadějí 1.místo
Domácí kolo turnaje
11:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ Slovan Chabařovice 3:1
(21, 19, 19)
14:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) PVK Olymp Praha 3:0
(23,19,20)
14:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) TJ Baník Příbram 3:1
(18,-17,15,9)
15:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ Slovan Chabařovice 3:0
(21, 19, 19)

Ne 13.1.
12.01. 10:00 - 13.01. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Pohár Nadějí 1.místo
Domácí kolo turnaje
09:00 Mladší žákyně B (2018/2019) Krajský přebor "4" 6.a 8.místo
15. ZŠ v Plzni
10:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) Mikulovka 3:0
(14,25,20)
13:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) Mikulovka 3:0
(19,15,14)

18.1.
18:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) Španielka Řepy Loko hala 2

So 19.1.
10:00 Ženy - 1.liga (2018/2019) Španielka Řepy Loko hala 2
10:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ EMĚ Mělník venku
14:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ EMĚ Mělník venku

Ne 20.1.
Žákyně A (2018/2019) Krajský přebor starších žákyň
09:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Domažlice hala Loko 3
09:00 Přípravka (2018/2019) Barevný minivolejbal Plzeň Klatovy
10:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Dukla Liberec venku
10:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) SG Ludvíka Daňka Brno SG Skvrňany
10:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) SK Hlincovka venku
11:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) Hlincovka hala Loko 2
14:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Domažlice hala Loko 3
14:00 Juniorky - Extraliga (2018/2019) Dukla Liberec venku
14:00 Kadetky - Extraliga (2018/2019) SG Ludvíka Daňka Brno SG Skvrňany
14:00 Kadetky - 1.liga (2018/2019) SK Hlincovka venku
15:00 Juniorky - 1.liga (2018/2019) Hlincovka hala Loko 2

So 26.1.
10:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ Sokol Žižkov B Hala Loko 2
10:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Letna venku
26.01. 10:00 - 27.01. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Český pohár žákyň
10:00 Žákyně A (2018/2019) Sever Žatec
10:00 Žákyně A (2018/2019) SK Hlincovka
10:00 Žákyně A (2018/2019) TJ Znojmo-Přímětice
10:00 Žákyně A (2018/2019) VK Prostějov
10:00 Žákyně A (2018/2019) Studio Sport
10:00 Žákyně A (2018/2019) UP Olomouc
10:00 Žákyně A (2018/2019) TJ Lanškroun
10:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) SK Volejbal Kolín, z.s.
10:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) SK ZŠ Mikulovka
10:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) SK Třebín
14:00 Ženy - 2.liga (2018/2019) TJ Sokol Žižkov B Loko hala 2
14:00 Ženy - Krajský přebor (2018/2019) Letná venku
16:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
17:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.

Ne 27.1.
26.01. 10:00 - 27.01. 15:00 Žákyně A (2018/2019) Český pohár žákyň
10:00 Mladší žákyně A (2018/2019) Krajský přebor mladších žákyň 4.kolo SPŠE Plzeň
10:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) Tělocvičná jednota Sokol Komárov
11:00 15 ZŠ - Žákyně (2018/2019) Volejbalový klub Jirkov, z.s.