U14 - B (2023/2024)

30/09
2023
Krajský přebor - 1.kolo

První turnaj pro kategorii U14 23. 9. 2023 proběhl první turnaj kategorie U14Z-4, kterého se zúčastňují 4 týmy z družstva Lokomotivy U14-B. Naše dva týmy A a D potvrdily role favoritek a umístily se ve svých skupinách na 1. místě (tým D) a 2. místě (tým A). Zbylé 2...

Číst dále ...

20/08
2023
Soustředění Plasy

Jako každý rok jsme absolvovali týdenní soustředění v Plasích v termínu 13. 8. až 18. 8. 2023. Trénovali jsme dvoufázově, dopoledne a odpoledne. Tréninky jsme zaměřili na fyzickou přípravu, reakční dovednosti, pilovali jsme základní úderové techniky včetně podání...

Číst dále ...


Budínová Barbora

Budínová Barbora

Budínová Barbora


Detail hráče


Frantlová Adéla

Frantlová Adéla

Frantlová Adéla


Detail hráče


Horová Adéla

Horová Adéla

Horová Adéla


Detail hráče


Jáchimová Anna

Jáchimová Anna

Jáchimová Anna


Detail hráče


Kasíková Karolína

Kasíková Karolína

Kasíková Karolína


Detail hráče


Kůsová Aneta

Kůsová Aneta

Kůsová Aneta


Detail hráče


Mazínová Veronika

Mazínová Veronika

Mazínová Veronika


Detail hráče


Menšíková Aneta

Menšíková Aneta

Menšíková Aneta


Detail hráče


Mocharko Dasha

Mocharko Dasha

Mocharko Dasha


Detail hráče


Róthová Adéla

Róthová Adéla

Róthová Adéla


Detail hráče


Slánská Alice

Slánská Alice

Slánská Alice


Detail hráče


Slobodina Agáta

Slobodina Agáta

Slobodina Agáta


Detail hráče


Svobodová Agáta

Svobodová Agáta

Svobodová Agáta


Detail hráče


Šejvarová Sofie

Šejvarová Sofie

Šejvarová Sofie


Detail hráče


Švarcová Karolína

Švarcová Karolína

Švarcová Karolína


Detail hráče


Tomášková Aneta

Tomášková Aneta

Tomášková Aneta


Detail hráče


Trnková Jolana

Trnková Jolana

Trnková Jolana


Detail hráče


Trousilová Štěpánka

Trousilová Štěpánka

Trousilová Štěpánka


Detail hráče


Varkalets Anhelina

Varkalets Anhelina

Varkalets Anhelina


Detail hráče


Větrovská Tereza

Větrovská Tereza

Větrovská Tereza


Detail hráče


odkazy doplnit

Tréninky

Po

Hala Loko 2

16:00 - 17:30

Út

Hala Loko 2

17:30 - 19:00
St

 

 

Čt

 

Hala Loko 2

16:30 - 18:00

 

 

Kontakty:

Václav Procházka

Václav Procházka

Hlavní trenér
Mirka Nohavcová

Mirka Nohavcová

Asistentka trenéra