U22 - Extraliga (2023/2024)

13/02
2024
Pátý turnaj extraligy U22 ve Střešovicích

Neúspěšný turnaj extraligy U22 Volejbal Plzeň – Volejbal Přerov 0:3 (22:23, 25:27, 24:26) Volejbal Plzeň – TJ Tatran Střešovice 0:3 (22:25, 21:25, 20:25) V zápase s Přerovem jsme nedokázali ubránit dvě jejich hlavní útočnice, na bloku se nám nedařilo a ani...

Číst dále ...

22/01
2024
Čtvrtý turnaj extraligy U22 v Nymburku

Postup nahoru v extralize U22 Volejbal Plzeň – VK Lvi Praha 3:0 (29:27, 25:12, 25:22) Volejbal Plzeň – Volleyball Nymburk 3:1 (22:25, 25:21, 25:21, 25:19) První utkání proti Lvům Praha jsme začali velmi dobře, dařilo se nám na útoku a také díky bojovnosti v...

Číst dále ...

27/11
2023
Třetí turnaj extraligy U22 v Přerově

V extralize U22 opět pouze padesátiprocentní Volejbal Plzeň – VK Lvi Praha 3:2 (25:23, 23:25, 21:25, 25:22, 12:15) Volejbal Plzeň – Volejbal Přerov 1:3 (18:25, 25:18, 14:25, 12:25) V tomto turnaji jsme se utkali s týmy, které jsme ještě v letošní sezóně...

Číst dále ...

07/11
2023
Druhý turnaj extraligy U22 v Plzni

Výhra nad KP Brno nestačila Volejbal Plzeň – VK KP Brno 3:1 (14:25, 25:22, 25:12, 25:23) Začátek zápasu s Brnem nám vůbec nevyšel, soupeř nás zatlačil servisem, který jsme bohužel nedokázali jakkoliv přihrát. Obrat přišel v druhém setu, kde jsme dokázali najít...

Číst dále ...

10/10
2023
První turnaj v Plzni

Těžcí soupeři v extralize U22 Volejbal Plzeň – TJ Ostrava 1:3 (25:21, 13:25, 16:25, 17:25) Volejbal Plzeň – TJ Junior Brno 1:3 (11:25, 21:25, 26:24, 19:25) Ač proti nám stály v obou utkáních zkušenější hráčky, dokázali jsme se jim v určitých...

Číst dále ...

17/09
2023
Kvalifikace extraligy U22 v Praze

Premiéra v extralize U22 Náš první turnaj v této kategorii nám nadělil soupeře z těch nejtěžších, pražský Olymp a KP Brno. V tělocvičně základní školy v Radlicích, jejíž rozměry a parametry úplně neodpovídaly úrovně soutěže jsme se nejdříve utkali s PVK...

Číst dále ...

Ne 17.09. 10:00 PVK Olymp Praha vs. Volejbal Plzeň 3:0
1. část - kvalifikace, skupina C
Ne 17.09. 13:00 Volejbal Plzeň vs. VK KP Brno B 3:0
1. část - kvalifikace, skupina C
Ne 8.10. 10:00 Volejbal Plzeň vs. TJ Ostrava 1:3
Ne 8.10. 17:00 Volejbal Plzeň vs. TJ Junior Brno 1:3
Ne 5.11. 10:00 Volejbal Plzeň vs. VK KP Brno 3:1
2. část - 2. turnaj - skupina C, pořadatel: Plzeň
Ne 5.11. 17:00 Volejbal Plzeň vs. TJ Sokol Šternberk 0:3
2. část - 2. turnaj - skupina C, pořadatel: Plzeň
Ne 26.11. 13:30 VK Lvi Praha vs. Volejbal Plzeň 2:3
2. část - 3. turnaj - skupina D, pořadatel: Přerov
Ne 26.11. 17:00 Volejbal Přerov vs. Volejbal Plzeň 3:1
2. část - 3. turnaj - skupina D, pořadatel: Přerov
Ne 21.01. 13:30 VK Lvi Praha vs. Volejbal Plzeň 0:3
2. část - 2. turnaj - skupina D, pořadatel: NYMBURK
Ne 21.01. 17:00 Volleyball Nymburk vs. Volejbal Plzeň 1:3
2. část - 2. turnaj - skupina D, pořadatel: NYMBURK
Ne 11.02. 13:30 Volejbal Přerov vs. Volejbal Plzeň 3:0
2. část - 5. turnaj - skupina C, pořadatel: STŘEŠOVICE
Ne 11.02. 17:00 Tatran Střešovice vs. Volejbal Plzeň 3:0
2. část - 5. turnaj - skupina C, pořadatel: STŘEŠOVICE
Ne 3.03. 10:00 VK Lvi Praha vs. Volejbal Plzeň 2. část - 6. turnaj - skupina D, pořadatel: Lvi Praha
Ne 3.03. 13:30 TJ Tatran Střešovice vs. Volejbal Plzeň 2. část - 6. turnaj - skupina D, pořadatel: Lvi Praha

Beranová Markéta

Beranová Markéta
Bery

Beranová Markéta
Bery


Post: Blokařka

Detail hráče


Blasczyková Julie

Blasczyková Julie
Džul

Blasczyková Julie
Džul


Post: Smečařka

Detail hráče


Boháčková Anna

Boháčková Anna
Anička

Boháčková Anna
Anička


Post: Univerzálka

Detail hráče


Burdová Anna

Burdová Anna
Áňa

Burdová Anna
Áňa


Post: Libero

Detail hráče


Freislebenová Aneta

Freislebenová Aneta
Frája

Freislebenová Aneta
Frája


Post: Nahrávačka

Detail hráče


Hacaperková Anna

Hacaperková Anna
Anat

Hacaperková Anna
Anat


Post: Nahrávačka

Detail hráče


Hlaváčová Tereza

Hlaváčová Tereza
Hlava

Hlaváčová Tereza
Hlava


Post: Nahrávačka

Detail hráče


Horáková Ludmila

Horáková Ludmila
Lída

Horáková Ludmila
Lída


Post: Blokařka

Detail hráče


Chrastinová Claudie

Chrastinová Claudie
Cloui

Chrastinová Claudie
Cloui


Post: Smečařka

Detail hráče


Chrastinová Julie

Chrastinová Julie
Julis

Chrastinová Julie
Julis


Post: Univerzálka

Detail hráče


Křišťanová Barbora

Křišťanová Barbora
Křišťan

Křišťanová Barbora
Křišťan


Post: Smečařka

Detail hráče


Marková Markéta

Marková Markéta
Maky

Marková Markéta
Maky


Post: Smečařka

Detail hráče


Paruchová Jolana

Paruchová Jolana
Joli

Paruchová Jolana
Joli


Post: Univerzálka

Detail hráče


Páv Sofie

Páv Sofie
Sofi

Páv Sofie
Sofi


Post: Nahrávačka

Detail hráče


Stará Kateřina

Stará Kateřina
Kača

Stará Kateřina
Kača


Post: Univerzálka

Detail hráče


Stará Tereza

Stará Tereza
Téra

Stará Tereza
Téra


Post: Smečařka

Detail hráče


Šebková Sára

Šebková Sára
Sára

Šebková Sára
Sára


Post: Nahrávačka

Detail hráče


Šlajerová Adriana

Šlajerová Adriana
Adri

Šlajerová Adriana
Adri


Post: Blokařka

Detail hráče


Šulistová Kateřina

Šulistová Kateřina
Kačka

Šulistová Kateřina
Kačka


Post: Blokařka

Detail hráče


Theirová Emma

Theirová Emma
Em

Theirová Emma
Em


Post: Libero

Detail hráče


Valentová Aneta

Valentová Aneta
Válec

Valentová Aneta
Válec


Post: Blokařka

Detail hráče


Vítová Veronika

Vítová Veronika
Pinďa

Vítová Veronika
Pinďa


Post: Libero

Detail hráče


https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=2-z&skupina=2-z-a

Tréninky

Po

SG Skvrňany

SG Skvrňany 

10:00-12:00

15:30-17:00 

Út

SG Skvrňany

SG Skvrňany

10:00-12:00

15:30-17:00

St    
Čt

SG Skvrňany

SG Skvrňany

10:00-12:00

15:30-17:00


SG Skvrňany 

12:00-13:00 


Kontakty:

Jiří Vojík

Jiří Vojík

Asistent trenéra
David Konečný

David Konečný

Hlavní trenér