Nepříliš vydařený rychlovýlet do Řevnic

Náš první zápas v nové sezóně se konal v sobotu 7.10.2023 v nově vybudované Sportovní hale v Řevnicích, kde nás přivítal tým SVBC. Velmi mladý tým, který ukázal svou bojovnost a schopnost využít své naučené dovednosti z beachové sezóny. V prvním setu jsme hrály bezchybnou hru a vyhrály za stavu 25:20. Do druhého setu jsme nastoupily ve stejné sestavě. Bohužel se přestalo dařit na útoku, a i přes snahu tým prostřídat jsme prohrály další dva sety. Ve 4. setu se náš herní projev zlepšil, ale v koncovce pan rozhodčí držel s domácím týmem, a tak zápas skončil 1:3
Do druhého zápasu jsme nastoupily odhodlaně, ale soupeřky velmi kvalitně bránily a my se opět nedokázaly prosadit v útoku. Se situací jsme si nedokázaly poradit, což velmi výrazně ovlivňovalo náladu v týmu, ale i přesto jsme stále doufaly ve vítězný konec. Bohužel jsme nevyhrály ani jeden set, a tak jsme sezónu 2023/2024 odstartovaly počtem 0 bodů v průběžné tabulce.
Příští víkend nás čeká první domácí dvojzápas nové sezóny s týmem Volejbal Domažlice, kterému se tento víkend také nedařilo a získaly pouhý jeden bod do tabulky.