Po velkém boji vezeme z Tuchlovic pouze jeden bod

Tentokrát jsme v menším počtu vyrazili do obce Doksy, kde jsme se měli utkat s týmem Volejbalového klubu Tuchlovice. Na tento tým jsme v naší lize zatím nenarazily, tak jsme byly zvědaví, jaký soupeř nás čeká. V prvním setu prvního zápasu na nás soupeřky hned zatlačily silným útokem. První set tedy skončil výsledkem 15:25 pro Tuchlovice. V dalším setu jsme již náš herní výkon zlepšily, ale na soupeře to bohužel nestačilo. Druhý set skončil pro soupeře 20:25. Ve třetím setu jsme zklidnily naši hru a na soupeře zatlačily servisem. Třetí set byl pro nás výherní 25:16. Bohužel Tuchlovické holky nás ve čtvrtém setu opět přehrály a dopolední zápas skončil pro nás prohrou 1:3. Na druhý zápas jsme se posilnily knedlíčkovou polévkou z místní restaurace. Některé se posilnily i malým pivkem. Náš výkon byl opravdu bojovný, Tuchlovické holky se však nevzdávaly a v koncovce prvního setu nás přehrály 24:26. V druhém setu jsme také padly 17:25. To nás ale nezlomilo a zabojovaly jsem a další dva sety vyhrály 31:29 a 25:19. V tiebreaku jsme bohužel prohrály 15:6. Druhý zápas tedy skončil pro nás prohrou 2:3. Tuchlovice mají volejbalově šikovné a zkušené hráčky. Zápas byl velmi pěkný a výživný. Z druhého výjezdu si vezeme 1 bod.

Volejbalový klub Tuchlovice: Volejbal Plzeň
1. zápas 3:1 (15,20,-16,18)
2. zápas 3:2 (24,17,-29,-19,6)
Sestava: Blumentritová, Havlíčková, Hrubá P., Kowaliková, Pařízková, Paulová, Rozsypalová, Řeřábková