Kategoria U16 A odjela na další kolo Krajského přeboru

Hned v prvním zápase jsme zvítězily nad domácím týmem bez větších problémů 2:0.
Další zápas se Slavií Plzeň se už nenesl ve vítězném duchu, bez ohledu na naše snažení se nám nedařilo dostat do správného rytmu. Týmová spolupráce byla slabá a nezvládly jsme se vyrovnat na přihrávce s kvalitním podáním soupeřek.
Třetí zápas s týmem Mirošova byl pro nás zápas s jasným výsledkem 2:0, ze kterého jsme si odnesly zkušenost hry bez tlaku soupeře a měly jsme příležitost si vyzkoušet stabilitu našeho servisu.
Ve čtvrtém a posledním zápase nás čekal již nám známý tým z Klatov, se kterým se pereme o druhé místo a možnost postupu do kvalifikace na MČR. První set byl velmi vyrovnaný a pro náš prospěch rozhodla až naše odvaha a trpělivost v koncovce. Ve druhém setu jsme se trápily opět na přihrávce, a tak nás čekal tiebreak. Ve kterém díky naší odvaze tým z Klatov porážíme 15:13.
Musíme se co nejlépe připravit na poslední kolo, které se bude hrát v Klatovech.