Proti Kladnu jsme hráli v extraligové hale a odvezli si z ní 3 body

NVC Kladno - Volejbal Plzeň 1:3 (25:20, 23:25, 22:25, 25:27)

Poslední dvě kola druhé části soutěže bylo naším soupeřem Národní volejbalové centrum ČVS. Právě proto nás netradičně čekaly obě utkání v jeden den. V prvním setu jsme si musely zvykat na rychlou hru a na rotovaný servis, který nám ze začátku dělal problémy. Držely jsme se pár bodů v závěsu, ale bohužel jsme nezvládly koncovku setu. Další tři sety na nás měly v začátcích soupeřky vždy náskok. My jsme ale předvedly parádní týmový výkon. Dařilo se nám na servisu i v útoku a zaslouženě jsme v koncovkách vybojovaly vítězství zápasu 3:1. Bohužel se nám během utkání zranila blokařka Anet Valentová a přejeme ji tak brzské uzdravení.

NVC Kladno - Volejbal Plzeň 3:1 (23:25, 25:13, 25:13, 25:20)

Odpoledne jsme nastoupily do druhého zápasu, kdy se nám dařilo v prvním setu zopakovat výhru. I přes velkou snahu vybojovat další body, jsme ale nezvládly zopakovat náš výkon. NVC tak v druhém utkání zvítězilo 3:1. Domů z Kladna jsme si tedy přivezly zasloužené 3 body do tabulky.