Závěrečné kolo extraligy U22

Volejbal Plzeň – VK Lvi Praha 3:1 (23:25, 25:21, 25:23, 25:20) 

Díky neúčasti Šternberka v posledním turnaji jsme odjížděli odehrát pouze jedno utkání proti domácím Lvům Praha. Vývoj zápasu jsme měli víceméně pod kontrolou vyjma koncovky prvního setu. Soupeře jsme předčili především v obraně na síti a na servisu. Celkově jsme ale byli v útoku bezzubí, nedokázali jsme si vybrat vhodné směry a celkově nám v této činnosti chyběl důraz. 

David Konečný (trenér):
S pražským družstvem jsme se letos už dvakrát vítězně potkali, věděli jsme tedy, co od soupeře čekat. Ze začátku nám nefungovala obrana jak na síti, tak v poli. Jsem rád za zapojení hráček, které zatím tolik příležitostí nedostaly. Nebyli jsme sice moc důrazní v útoku, často nám však soupeřky pomohly vlastními chybami. Celkově jsem spokojený s vítězstvím v posledním utkání letošní extraligy U22.

Julie Blasczyková (kapitánka):
Březnový a bohužel také poslední turnaj extraligy U22 se konal v Praze. Kvůli nepřítomnosti Šternberku, jsme odehráli jen jeden zápas a to s domácím týmem, Lvi Praha. Do zápasu jsme nevstoupily úplně šťastně a naší nepozorností a nedůrazností jsme prohrály první set. V dalších setech se zlepšil náš důraz na útoku a na servisu. Zápas jsme dokázaly vyhrát 3:1.