U20 - Extraliga (2022/2023)

U20 - Extraliga (2022/2023)

09/01
2023
Čtvrtý turnaj extraligy U20 v Praze

Extraliga U20 si další turnaj zahraje ve skupině B   Volejbal Plzeň – VK Prostějov 2:3 (17:25, 25:19, 21:25, 25:22, 6:15) S týmem Prostějova jsme se utkali tuto sezónu pouze jednou a to na testovacím turnaji v Ostravě.  Neznámá to však pro nás nebyla, znali...

Číst dále ...

12/12
2022
Třetí turnaj extraligy U20 ve Frýdku-Místku

Úspěšný víkend kategorie U20   Volejbal Plzeň – České Budějovice 3:2 (25:17, 21:25, 14:25, 25:20. 15:9) Do prvního utkání proti Budějovicím jsme vlétli jako uragán, hráčky skvěle aplikovaly nastavené taktické pokyny a za přispění kvalitního servisu...

Číst dále ...

14/11
2022
Druhý turnaj extraligy U20 v Jablonci nad Nisou

Dobré výkony na udržení v A skupině nestačily   Volejbal Plzeň – VK KP Brno 3:2 (25:21, 25:19, 17:25, 18:25, 15:10) Do prvního zápasu v A skupině jsme vstoupili velmi dobře, vycházelo nám riskantní podání, kterým jsme soupeřky dostávali do těžkých...

Číst dále ...

09/10
2022
První turnaj extraligy U20 v Plzni

Extraliga U20 slaví postup do první skupiny   Volejbal Plzeň – České Budějovice 2:3 (25:16, 15:25, 25:23, 25:27, 14:16) První zápas na domácí půdě začal velmi dobře a koncentrovaně, soupeřky nám pomohly velkým množstvím zkažených servisů, my jsme...

Číst dále ...

26/09
2022
Kvalifikační turnaj extraligy U20 v Brně

Druhá skupina čeká i na kategorii U20   Plzeň – Lanškroun 3:1 (25:18, 26:28, 25:21, 25:16) Do našeho prvního kvalifikačního utkání jsme vstoupili s dobrým elánem a nasazením, hráčky plnily svoje individuální úkoly a soupeře jsme velmi kvalitně bránili....

Číst dále ...

12/09
2022
Testovací turnaj v Ostravě

Výborná prověrka před nadcházející sezónou Volejbal Plzeň – Zory (PL) 2:0 (25:19, 25:13) Po dlouhé cestě a testování jsme nastoupili k našemu prvnímu utkání proti neznámému polskému celku Zory. Polský tým nevykazoval známky vysoké kvality,...

Číst dále ...

26/08
2022
Soustředění v Klatovech

TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ V KLATOVECH Na soustředění v Klatovech jsme odjížděli po osmnácti dnech tréninků, které se odehrávaly v našem areálu TJ Lokomotiva Plzeň. Společně s extraligovými kadetkami se naše extraligové juniorky a prvoligové ženy podělily o skvělé...

Číst dále ...

So 24.09. 12:00 Volejbal Plzeň vs. Lanškroun 3:1
1. část - kvalifikace, skupina A
So 24.09. 18:00 VK KP Brno vs. Volejbal Plzeň 3:0
1. část - kvalifikace, skupina A
Ne 25.09. 10:00 Volejbal Plzeň vs. TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0
1. část - kvalifikace, skupina A
So 8.10. 10:00 Volejbal Plzeň vs. VK České Budějovice 2:3
2. část - 1. turnaj - skupina B, pořadatel: Plzeň
So 8.10. 17:30 Volejbal Plzeň vs. TJ Ostrava 3:0
2. část - 1. turnaj - skupina B, pořadatel: Plzeň
Ne 9.10. 12:30 Volejbal Plzeň vs. TJ Sokol Frýdek - Místek 3:0
2. část - 1. turnaj - skupina B, pořadatel: Plzeň
So 12.11. 12:00 SG Ludvíka Daňka vs. Volejbal Plzeň 2:3
2. část - 2. turnaj - skupina A
So 12.11. 16:00 PVK Olymp Praha vs. Volejbal Plzeň 3:0
2. část - 2. turnaj - skupina A
Ne 13.11. 12:00 VK Dukla Liberec vs. Volejbal Plzeň 3:0
2. část - 2. turnaj - skupina A
So 10.12. 12:00 VK České Budějovice vs. Volejbal Plzeň 2:3
2. část - 3. turnaj - skupina B
So 10.12. 16:00 TJ Ostrava vs. Volejbal Plzeň 1:3
2. část - 3. turnaj - skupina B
Ne 11.12. 12:00 TJ Sokol Frýdek - Místek vs. Volejbal Plzeň 1:3
2. část - 3. turnaj - skupina B
So 7.01. 10:00 VK Prostějov vs. Volejbal Plzeň 2:3
2. část - 4. turnaj - skupina A
So 7.01. 16:00 VK Dukla Liberec vs. Volejbal Plzeň 0:3
2. část - 4. turnaj - skupina A
Ne 8.01. 12:00 PVK Olymp Praha vs. Volejbal Plzeň 0:3
2. část - 4. turnaj - skupina A
So 11.02. 10:00 Volejbal Plzeň vs. VK Madeta České Budějovice
So 11.02. 18:00 Volejbal Plzeň vs. KP Brno
Ne 12.02. 12:00 Volejbal Plzeň vs. TJ Ostrava

Beranová Markéta

Beranová Markéta
Bery

Beranová Markéta
Bery


Ročník: 2006
Post: Blokařka
Výška: 188 cm

Detail hráče


Blasczyková Julie

Blasczyková Julie
Džul

Blasczyková Julie
Džul


Ročník: 2005
Post: Smečařka
Výška: 179 cm

Detail hráče


Burdová Anna

Burdová Anna
Áňa

Burdová Anna
Áňa


Ročník: 2004
Post: Libero
Výška: 175 cm

Detail hráče


Freislebenová Aneta

Freislebenová Aneta
Frája

Freislebenová Aneta
Frája


Ročník: 2005
Post: Nahrávačka
Výška: 178 cm

Detail hráče


Hacaperková Anna

Hacaperková Anna
Anat

Hacaperková Anna
Anat


Ročník: 2004
Post: Nahrávačka
Výška: 177 cm

Detail hráče


Horáková Ludmila

Horáková Ludmila
Lída

Horáková Ludmila
Lída


Ročník: 2005
Post: Blokařka
Výška: 187 cm

Detail hráče


Chrastinová Claudie

Chrastinová Claudie
Cloui

Chrastinová Claudie
Cloui


Ročník: 2005
Post: Smečařka
Výška: 178 cm

Detail hráče


Chrastinová Julie

Chrastinová Julie
Julis

Chrastinová Julie
Julis


Ročník: 2005
Post: Univerzálka
Výška: 177 cm

Detail hráče


Křišťanová Barbora

Křišťanová Barbora
Křišťan

Křišťanová Barbora
Křišťan


Ročník: 2005
Post: Smečařka
Výška: 172 cm

Detail hráče


Stará Kateřina

Stará Kateřina
Kačka

Stará Kateřina
Kačka


Ročník: 2004
Post: Univerzálka
Výška: 178 cm

Detail hráče


Stará Tereza

Stará Tereza
Terka

Stará Tereza
Terka


Ročník: 2004
Post: Smečařka
Výška: 180 cm

Detail hráče


Šebková Sára

Šebková Sára
Sára

Šebková Sára
Sára


Ročník: 2004
Post: Nahrávačka
Výška: 165 cm

Detail hráče


Šlajerová Adriana

Šlajerová Adriana
Adri

Šlajerová Adriana
Adri


Ročník: 2005
Post: Smečařka
Výška: 182 cm

Detail hráče


Valentová Aneta

Valentová Aneta
Válec

Valentová Aneta
Válec


Ročník: 2006
Post: Blokařka
Výška: 189 cm

Detail hráče


odkazy doplnit

Tréninky

Po

SG Skvrňany

Hala Loko 2

10:00 - 12:00
17:30 - 19:00

Út

SG Skvrňany

SG Skvrňany

10:00 - 12:00

15:30 - 17:00

St

Bazén - Rege S

Souna - Rege L

14:00 -15:00

14:00 -15:00

Čt

SG Skvrňany

SG Skvrňany

10:00 - 12:00

15:30 - 17:00


SG Skvrňany

12:00 – 13:00


Kontakty:

David Konečný

David Konečný

Hlavní trenér